Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu noorteorganisatsioonid valivad aasta parimaid

10.10.2019
Autor: Kristjan Prii
Kodutütarde ja Noorte Kotkaste organisatsioonidel on hea meel uue traditsioonina avada tunnustuskonkurss tublimatele liikmetele. Valitakse aasta kodutütar, noorkotkas ja noortejuht mõlemast organisatsioonist.
Konkursi „Aasta kodutütar/noorkotkas“ eesmärk on tunnustada Kaitseliidu noorteorganisatsioonide tegevuses aktiivselt osalevaid noori ja anda välja kaks tiitlit kahele silmapaistvale noorliikmele – üks kodutütrele ning teine noorkotkale. Konkursi „Aasta noortejuht“ eesmärk on esile tõsta vabatahtlikul initsiatiivil põhinevates noorteorganisatsioonides – Kodutütred ja Noored Kotkad – noortega töötavate isikute panust, tunnustades piirkondadest esitatud kandidaate.

Konkursile „Aasta kodutütar/noorkotkas“ on kandidaat sobilik esitamiseks eeldusel, et ta on olnud organisatsiooni liige vähemalt kolm aastat ja on oma tegevusega teistele eeskujuks. Konkursi „Aasta noorejuht“ kandidaadil peab olema vabatahtliku noortejuhi staaži vähemalt kaks aastat. Ühtlasi on kriteeriumiks organisatsiooni liikmena eeskujuks olemine ning märkimisväärselt noorteorganisatsioonidesse panustamine.

Konkursile saavad kandidaate esitada kõik Kaitseliidu liikmed ja töötajad. Kandidaadi esitaja valmistab ette kandidaati iseloomustava essee, mis edastatakse Kodutütarde ringkonna või Noorte Kotkaste maleva juhatusele. Essee esitamise tähtaeg on 1. november 2019. Maakondadest edastatakse nominendid Kaitseliidu peastaabi personaliosakonda hiljemalt 21. novembril 2019.

Pidulik vastuvõtt nominentidele toimub 13. detsembril 2019. aastal.

Tunnustame omasid!

Konkursi „Aasta kodutütar/noorkotkas“ juhend
Konkursi „Aasta kodutütar/noorkotkas“ ankeet
Konkursi „Aasta noortejuht“ juhend
Konkursi „Aasta noortejuht“ ankeet