Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu ülem ja Eesti Spordiselts Kalev tänasid sportlikke noorkotkaid

19.01.2015
Spordiaasta lõpetamine Tallinnas
Autor: Tiia Kiis
Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas koosviibimine, mille käigus anti üle Kaitseliidu ülema brigaadikindral Meelis Kiili tänukirjad Võrumaa noorkotkastele ja noortejuhtidele, kes edukalt esindasid Noorte Kotkaste organisatsiooni 2014 aasta kevadel toimunud Eesti Spordiselts Kalevi korraldatatud Meeste Turnipeol.
Noorkotkaid ja noortejuhte oli tulnud tervitama ka Eesti Spordiselts Kalev tegevjuht Aleksander Tammert, andes ühtlasi üle ka spordiseltsi meened noortejuhtidele, kes on loonud võimalusi noortele sportlikeks tegevusteks.

Noorte Kotkaste peavanem Silver Tamm tänas oma sõnavõtus noorkotkaid organisatsiooni esindamise eest väljaspool organisatsiooni. Peavanem rõhutas, et pühenduvuse ja suure tööga on võimalik alistada suured eesmärgid. Noorkotkad esindasid organisatsiooni vääriliselt, olles Meeste Turnipeol võimlemiskava esitamisel võrdväärne teiste noortegruppidega, kes tegelevad võimlemisega regulaarselt. Sama grupp noorkotkaid esitas ka sama kava suvel Tartu raekoja platsil, kus toimus laulu-ja tantsupeo tule teelesaatmise tseremoonia.

Pärast tänukirjade üleandmist said noorkotkad ja noortejuhid võimaluse nautida veemõnusid Kalev Spas.

Noorkotkad on Meeste Turnipeol osalenud juba kolmel eelneval aastal. Käesoleval aastal esindavad Turnipeol Noorte Kotkaste organisatsiooni Läänemaa noorkotkad.