Teksti suurus:
A A A

Pärnumaa Noored Kotkad ja Kodutütred tervitasid uut aastat

28.01.2015
Ülesanne seiklusrajal
Autor: Lea Pikker
Nädalavahetusel viibisid  Pärnumaa Noored Kotkad ja Kodutütred Audru koolis uusaastalaagris. Kokku võttis Laagrist osa üle 200 noore ning nende juhi.
 
Kahe tegusa päeva jooksul toimusid mitmed erinevad võistlused. Üks  põnevamaid oli kindlasti seiklusrada, millele lisas adrenaliini sopp ja lörts, mis taevast alla sadas. Pikal rajal tuli ette nii roomamist, kannatanute vedamist, kui suusatamist, huvitavam oli kindlasti auto vedamine. Kui viimasedki sokid olid märjaks kastetud, jätkusid kombineeritud teatevõistlused spordisaalis ning viktoriin. Viimast lahendasid nooremad ja vanemad eraldi.

Meeskonnatöö abil oli vaja leida koolimaja peale peidetud ülesanded ning need lahendada, nii et sagimist jagus piisavalt. Õhtul, kui nooremad laagrilised juba magamiskotis norskasid, mängisid vanemad kotkad ja tütred pallimänge.

Laagri teisel päeval tutvustasid oma tegemisi naiskodukatse ning kaitseliit ning jätkusid sportlikud mängud, mis noortele väga meeldisid. Tundus, et  oli palju huvitavaid ja põnevaid ettevõtmisi, mida saatis noorte rõõm ja tegutsemistahe.