Teksti suurus:
A A A

Stipendiumikonkurss noortejuhtidele!

21.10.2019
Autor: Eliise Riimand
Kodutütred ja Noored Kotkad avasid stipendiumikonkursi noortejuhtidele. Stipendiumit saavad taotleda kõik Kaitseliidu noorteorganisatsioonides tegevad vabatahtlikud noortejuhid. 
Noortejuhtide stipendiumi eesmärgiks on tunnustada noortejuhtide tegevust Kaitseliidus ning toetada neid enesetäiendamisel. Stipendium antakse välja kord aastas isamaalise hariduse programmi raames kuni 12 stipendiaadile.

Taotlust on võimalik esitada mitmes valdkonnas: noorsootöö, pedagoogika, haridustehnoloogia, psühholoogia, ajalugu, riigikaitse), õppereisid (riigisisesed ja -välised), noorsootöö– ja riigikaitsealase kirjanduse soetamine, noorsootöö– ja riigikaitsealase perioodika tellimine õppetöövahendite soetamine individuaalseks kasutamiseks (nt tahvelarvuti, e-luger jne) või muus Kaitseliiduga kooskõlastatud valdkonnas.

Stipendiumile kandideerimiseks tuleb esitada taotlus:
  • posti teel aadressile Kaitseliidu peastaap, Toompea 8, Tallinn 10142 märksõnaga „Stipendiumikonkurss“;
  • e-posti teel meiliaadressile infokaitseliit.ee.

Taotluse leiad SIIT.

Stipendiumitaotlusi saab esitada 15. novembrini k.a. Taotlusi hindab 5-liikmeline komisjon, kuhu kuuluvad Noorte Kotkaste ja Kodutütarde peavanem, nende poolt määratud üks noortejuht mõlemast struktuuriüksusest ja noorte isamaalise hariduse programmi juht.

Rohkem infot taotluse esitamise tingimuste kohta leiad stipendiumi taotlemise ja eraldamise korrast.