Teksti suurus:
A A A

Virtuaalmatkamine

VIRTUAALMATKA VÄLJAKUTSE ALUSTAB TAAS!

Virtuaalmatkamise eesmärk on edendada aktiivset eluviisi ning suurendada matkamise populaarsust. Anda perekondadele põhjust noorkotkast või kodutütrest lapsega matkarajale minna ning veeta pere keskel vaba aega. Matkamine on looduses liikumine harrastusena, mis on aktiivse puhkuse vorm.

Osaleda võivad kõik kodutütred ja noorkotkad, samuti noortejuhid, naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased. Loomulikult on oodatud osalema ka kõik Kaitseliidu toetajaliikmed ja Kaitseliidu liikmete pereliikmed ja sõbrad.

Virtuaalmatkamine toimub ajavahemikul 01.05 - 30.09.2020 üle maailma. Matkamiseks võib kasutada matka- ja terviseradasid või muid võimalikke matkamise kohti. Samuti sobivad väljakutse raames kõik Kaitseliidu malevate või noorteorganisatsioonide korraldatud matkad, retked või muud võistlused, kus osalejad peavad läbima vahemaid kasutades füüsilist jõudu. Matkata võib endale sobival ajal ja kohas, registreerides nutiseadet kasutades oma liikumine.

Kõik väljakutsel osalejad saavad Virtuaalmatkamise kodulehelt printida endale summeeritud tulemustega diplomi (diplomite printimine avatakse väljakutse lõppemisel). Viis osalejat, kes koguvad kõige enam matkakilomeetreid erinevate matkaliikide arvestuses kokku ja viis osalejat, kes koguvad kõige enam jalgsimatka kilomeetreid saavad korraldajatelt organisatsiooni logodega meene.
 
Väljakutse käigus loosivad korraldajad osalejate vahel mitmeid toredaid auhindu!

Virtuaalmatka juhendi ja rohkem infot leiad Virtuaalmatkamise juhendist.

Registreeri oma kilomeetrid Virtuaalmatkamise keskkonnas. 
Võistlusmatk "Valge välk 2020". Foto: Paul Poderat