Teksti suurus:
A A A

Virtuaalmatkamine

Kestvus: 01.05.2019 - 30.09.2019
VIRTUAALMATKA VÄLJAKUTSE ALUSTAB TAAS!

Virtuaalmatkamise eesmärk on edendada aktiivset eluviisi ning suurendada matkamise populaarsust. Anda perekondadele põhjust noorkotkast või kodutütrest lapsega matkarajale minna ning veeta pere keskel vaba aega. Matkamine on looduses liikumine harrastusena, mis on aktiivse puhkuse vorm.
Virtuaalmatkast võtavad osa kõi kkodutütred ja noortkotkad, samuti on eraldi arvestus noortejuhtidele ja noorteinstruktoritele.

Virtuaalmatkamine toimub ajavahemikul 01.05 - 30.09.2019 üle maailma. Matkamiseks võib kasutada matka- ja terviseradasid või muid võimalikke matkamise kohti. Samuti sobivad selle väljakutse raames kõik Kaitseliidu malevate või noorteorganisatsioonide korraldatud matkad, retked või muud võistlused, kus osalejad peavad läbima vahemaid kasutades füüsilist jõudu. Matkata võib endale sobival ajal ja kohas, registreerides nutiseadet kasutades oma liikumine.

Kõik väljakutsel osalejad, kes on läbinud perioodi jooksul vähemalt 50 km ja on registreerinud vähemalt 10 matka, saavad korraldajatelt diplomi läbimise kohta. Kõik need osalejad, kes koguvad kogu perioodi jooksul enam kui 250 km jalgsimatka kilomeetreid saavad korraldajatelt noorteorganisatsiooni logoga meene.

Eraldi auhinnatakse kolme eri matkakategooria kolme tublimat noorkotkast, kodutütart, noortejuhti ja noorteinstruktorit. Samuti selgitatakse välja kõige aktiivsem maakond, kes ühe maleva ja ringkonna liikmete tulemuste summana on kogunud kõige enam matkakilomeetreid. 

Virtuaalmatka juhendi ja rohkem infot leiad SIIT.

Registreeri oma kilomeetrid SIIN. (registreerimine avatakse 01.05.2019)