Teksti suurus:
A A A

Virtuaalmatkamise käigus koguti üle 33 000 kilomeetri

30.11.2020
Mai algusest septembri lõpuni toimunud virtuaalmatka väljakutse on selleks korraks läbi ning tulemused on kokku koondatud. Väljakutses osales 429 osalejat, matkamas käidi kokku 2869 korral ning sellega koguti kokku 33 230,83 kilomeetrit.
Virtuaalmatka väljakutsest võisid osa võtta kõik kodutütred ja noorkotkad, samuti noortejuhid, naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased. Loomulikult olid osalema oodatud ka kõik Kaitseliidu toetajaliikmed ja Kaitseliidu liikmete pereliikmed ja sõbrad.

Kilomeetreid koguti jalgsi, jalg- ja tõukerattaga, räätsadel ning kanuuga. Kõige rohkem kilomeetreid kogus sel aastal Järva malev (8883 km). Kõige suuremad matkajad olid kodutütred, kes kogusid kokku 14 674,2 kilomeetrit. Nendele järgnesid noorkotkad 6787,6 ja noortejuhid/-instruktorid 6051 kilomeetriga. Märkimisväärse tulemuse tegid ka naiskodukaitsjad, kogudes 3842 kilomeetrit. Kaitseliitlased kogusid 763 kilomeetrit ning Kaitseliidu sõbrad 1102,6 kilomeetrit.
  • Kõige rohkem matkakilomeetreid summeerituna kogus Karolin Kons - 2717 kilomeetrit.
  • Kõige tublim jalgsimatkaja oli Riin Jürgenson - 476 kilomeetrit.
Kõik väljakutsel osalejad saavad Virtuaalmatkamise kodulehelt printida endale summeeritud tulemustega diplomi SIIT.

Täpsemaid tulemusi uuri oma maleva noorteinstruktorilt!

Viis osalejat, kes kogusid kõige enam matkakilomeetreid erinevate matkaliikide arvestuses kokku ja viis osalejat, kes kogusid kõige enam jalgsimatka kilomeetreid, saavad korraldajatelt organisatsiooni logodega meene!

Virtuaalmatkamise väljakutse eesmärk on suunata ja julgustada meie liikmeid liikuma rohkem vabas looduses ja harrastama tervislikku eluviisi. Lisaks anda perekondadele põhjust noorkotkast või kodutütrest lapsega matkarajale minna ning veeta pere keskel vaba aega.